KONTAKT

Lenka Kořínková
Zlechov 498
tel.+420 605 928 957
e-mail: LenkaKora@seznam.cz
ICQ: 293-829-466

TOPlist

NÁHODNÝ OBRÁZEK

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ÚVOD

Už jako malá jsem toužila po nějakém psím miláčkovi, listovala jsem knížkou psích plemen a vybírala jsem, který pejsek by se mě líbil. Nakonec jsem si vybrala dvě plemena anglický kokršpaněl a dobrman? Jsou to sice dvě úplně odlišné plemena, ale mě se prostě líbila.

Dopadlo to tak, že mě rodiče dobrmana zatrhli, volba padla na anglického kokršpaněla. Nejdřív jsem měla jenom malou figurku kokříka, ale jednoho krásného dne jsem se dočkala i toho živého.

Byla to zlatá fenečka bez PP, kterou jsme pojmenovali Kety. Ketynka se stala rodinným mazlíčkem, prožívali jsme s ní krásné chvíle. Ale jednoho dne nám Ketynka odešla do psího nebíčka. Dožila se krásných 14-ti let. Bez Ketynky nám doma bylo strašně moc smutno, přece jen nám odešel člen rodiny.

Rozhodla jsem se hledat dalšího kokříka, aby nám doma nebylo tak smutno. Nakonec jsem dostala kontakt na chovatelskou stanici ze Země Pipikel, kde paní Daniela Lukuvková měla moji vytouženou kokří slečnu. A tak jsme se domluvily a já jsem si 23.3.2007 jela do Havířova pro své chlupaté štěstí. Moje štěstíčko se jmenuje Bella Argo ze Země Pipikel, je to takový malý rošťák, teda teď už psí slečna.

I když teď máme Bellinku, tak na Ketynku stále vzpomínáme.

Dani, moc ti děkuju za Bellinku.

Dne 17.4.2009 se Bellči narodila krásná zlatá štěňátka a od toho dne k nám do rodiny přibyli další dva členové, fenečka Amy a pejsek Ares. Spolu s mamkou Bellčou je to povedená kokří smečka.

Copyright © 2009 z Buchlovského panství, webdesign: Hejda Jiří www, tel.+420 604 983 655, email: hejdajirik@seznam.cz
administrace